A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: __array

Filename: models/Default_model.php

Line Number: 119

Backtrace:

File: /home/bluenet/domains/blue-net.pl/public_html/cms/models/Default_model.php
Line: 119
Function: _error_handler

File: /home/bluenet/domains/blue-net.pl/public_html/cms/models/Default_model.php
Line: 81
Function: __breadcrumb_pages

File: /home/bluenet/domains/blue-net.pl/public_html/cms/models/Default_model.php
Line: 9
Function: breadcrumb

File: /home/bluenet/domains/blue-net.pl/public_html/cms/controllers/Dashboard.php
Line: 7
Function: loadModel

File: /home/bluenet/domains/blue-net.pl/public_html/index.php
Line: 207
Function: require_once

Strony Internetowe | Blue-NET
 • +48.725-006-140
 • biuro@Blue-NET.pl

Strony Internetowe

Strona internetowa to dziś jeden z najważniejszych i najbardziej potrzebnych elementów do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Według badań- aż 80% społeczeństwa czerpie informacje o firmach z witryn internetowych. Z tego powodu tak ważne jest, by strona internetowa była sprawna, zakładki funkcjonowały bez zarzutu, a gość mógł bezproblemowo cofnąć się do strony głównej- będącej esencją.

Dziś- Blue-NET z przyjemnością oferuje Państwu stworzenie własnej strony internetowej, bądź jej udoskonalenie według Państwa upodobań i pomysłów. Każdy klient i strona wymaga według Nas indywidualnego podejścia, dlatego pozwalamy Państwu na wdrożenie swoich projektów i bieżącą kontrolę nad postępem prac na stronie. W każdy projekt wkładamy pasję i serce, więc jeśli nie mają Państwo pomysłu - jak najlepiej potrafimy- wesprzemy Państwa swoją pomysłowością i świeżością, którą wprowadzamy w nasze grafiki i rozwiązania. W dobie XXI wieku - czasie przepychu i nadmiaru - my stawiamy na projekty cechujące się prostotą, przejrzystością, a zarazem elegancją i czytelnością. Informacja przekazana dobrze - to informacja prosta, klarowna, czytelna i ciesząca oko - i takie właśnie są projekty wychodzące spod ręki Blue-NET- kapsułki zamknięte w pięknej powłoce.

Pakiet

Mini

Normal

Ultra

FelisShop

Informacje o pakiecie Podstawowa strona (wizytówka) Strona normalna Rozbudowana strona internetowa Sklep internetowy
Indywidualny projekt graficzny
Ilość podstron
nieograniczona

nieograniczona

nieograniczona

nieograniczona
System zarządzania treścią
Dynamiczne moduły
 • Aktualności
 • Realizacje
 • Księga gości
 • Galeria zdjęć
 • Aktualności
 • Promocje
 • Referencje
 • Realizacje
 • Księga gości
 • FAQ
 • Galeria zdjęć
 • Wyszukiwarka
 • Newsletter
 • Sklep internetowey
 • Aktualności
 • Polecane
 • Najczęściej kupowane
 • Najnowsze
Gratisy:
Serwer MINI 2GB

Serwer NORMAL 5GB

Serwer MAXI 10GB

Serwer
ULTRA 15GB

Cena

do 400 zł

od 700 zł 
do 1 500 zł

do 2 500 zł od 800zł

Nasze szerokie doświadczenie popiera zakładka „Portfolio”.

Jeśli jesteście Państwo zdecydowani serdecznie zapraszamy do współpracy.


Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy. Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanego serwisu internetowego jest podniesienie prestiżu firmy poprzez promowanie jej wizerunku i dostarczenie wszelkich informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów i usług.

Profesjonalnie zaprojektowany serwis internetowy pozwala na zaprezentowanie się szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców oraz kontrahentów. Ponadto buduje u odbiorcy świadomość i rozpoznawalność marki oraz wspiera jej pozytywny odbiór. W związku z tym, projektowanie stron www – tego ważnego narzędzia marketingowego, należy rozpocząć od określenia celów, które strona www ma osiągnąć i dobrać skuteczne rozwiązania.

Właściwie zrealizowane strony internetowe, aby przynieść realne korzyści swojej marce, muszą charakteryzować się przemyślaną strukturą logiczną, intuicyjną nawigacją, posiadać dobrze zaplanowaną i atrakcyjną oprawę graficzną, odpowiednio dobrane narzędzia marketingowe oraz specjalnie skonstruowaną zawartość o wysokiej jakości merytorycznej. Wszystkie elementy stron internetowych muszą być przygotowane pod kątem docelowej grupy odbiorców.

Serwisy internetowe projektowane przez nas są funkcjonalne, przejrzyste, nowoczesne, niedrogie i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem klienta. Podczas projektowania serwisów www szczególnie zwracamy uwagę na następujące elementy:

 

Projektowane przez nas strony, w zależności od wymagań klienta, mogą być:

 

To od klienta zależy również, jakie dodatkowe moduły ma zwierać strona – wyszukiwarka towarów/usług, forum dyskusyjne, księga gości, animacja wstępna/intro, animowany baner reklamowy, głosowanie, ankieta, statystyki, FAQ, lista mailingowa itp.


Multimedialne stron internetowych we flash'u

Prezentacje internetowe realizowane w technologii Macromedia Flash pozwalają zamieścić w ramach witryny www interesujące animacje, logo, muzykę, głos lektora, które mogą być wyświetlane w ustalonych momentach prezentacji lub po określonych działaniach użytkownika. Projektowanie stron we flashu z racji dużej siły oddziaływania na odbiorcę, a także sporych możliwości audiowizualnych czyni przedstawioną ofertę firmy bardziej interaktywną, interesującą i stwarza niezapomniane wrażenia.

Wykorzystana technologia flash umożliwia w sposób dynamiczny zaprezentowanie na witrynie działalności firmy, jej logo, asortymentu produktów bądź usług. Jest to idealna wizytówka dla klientów i partnerów handlowych. Znakomitym dopełnieniem prezentacji we flashu jest nagranie głosu lektora, który relacjonuje jej aktualny wątek. Całość z racji swej dynamiki i nowoczesności doskonale podnosi prestiż firmy i wzbudza zainteresowanie odbiorcy. Prezentacje flash wykonujemy zgodnie z założeniami klienta według indywidualnego scenariusza i projektu graficznego. Oprócz komponentów flashowych zamieszczanych na stronach www proponujemy również pełne prezentacje na płytach CD oraz wizytówkach CD.

Oferujemy także flash banery reklamowe, prezentacje szkoleniowe, animowane kartki e-mail. Dobrą formą reklamy mogą być też interaktywne gry komputerowe w technologii flash, zachęcające dużą liczbą internautów do odwiedzania strony.

Panel Administracyjny FelisCMS - sprawdź jego funkcjonalność!